Portal Wtorek - 5 lipca 2022 Antoniego, Bartłomieja, Karoliny      "Dobre myśli to już dobry początek". Ewa Glińska
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

Pokolenie JP II
2022-05-21 Jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe...

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość.


U tych, którzy czytają czy słuchają naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zrodzić się pytania o sposób, w jaki można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania. Pierwsze owoce tej współpracy to:


1. Wydanie płyty winylowej „Gemma caelestis” z chorałem gregoriańskim.


2. Nagranie i udostępnienie audiobooka „Opowieści pielgrzyma” (w trakcie realizacji).


Dalszy ciąg tej współpracy rozpoczynamy na platformie zrzutka.pl, która udostępnia przejrzysty i bardzo prosty system przekazywania wsparcia dla twórców — darowizn tak jednorazowych, jak i regularnych.


Co wspierasz?


Zdecydowaliśmy się, że aktualne potrzeby będziemy umieszczać w dziale „Aktualności” na naszej stronie zrzutki. Jeżeli cel lub cele zostaną osiągnięte, będziemy informować na bieżąco naszych darczyńców, którzy również otrzymają produkt zrealizowany dzięki ich pomocy.


Od razu informujemy, że zebrane środki przeznaczymy m.in. na:


1. Zakup materiałów i zlecanie druku do zewnętrznych drukarń (w przypadku większych projektów, które wymagają np. twardej oprawy, dodatkowych zdobień itp.)


2. Tłumaczenie publikacji z języków starożytnych i nowożytnych.


3. Przygotowywanie kosztownych audiobooków / e-booków.


4. Zakup profesjonalnych maszyn, np. do graweru laserowego lub produkcji medalików.


Wsparcie, jak widzicie, dotyczyć będzie nadprogramowych pomysłów i inwestycji. Jesteśmy małym wydawnictwem, które stara się w myśl „Reguły” św. Benedykta zgromadzić wszystko, co potrzebne, tak by osiągnąć samowystarczalność. I tak jest obecnie. Po wielu latach udało się wypracować warunki, dzięki którym możemy przygotowywać i drukować większość publikacji u siebie. Jednak kiedy chcemy wydać jakąś publikację, np. w twardej i eleganckiej oprawie, musimy posiłkować się technologią, którą oferują profesjonalne drukarnie, co zwiększa koszty i w wielu przypadkach blokuje realizację danego projektu. Podobnie rzecz się ma w przypadku audiobooków lub e-booków. Patrząc na te dwa cele, których realizację parę lat temu zaplanowaliśmy, sądzimy że warto kontynuować taki pomysł realizowania — we współpracy z darczyńcami — naszych pomysłów.


Mamy nadzieję, że dobrze wyjaśniliśmy ideę naszej zrzutki. To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


 


Żródło: cspb.pl, 19

mj

 Aktualności
06/07 Opozycja chce euro w Polsce
06/07 [TYLKO U NAS] M. Woś o potrzebie skutecznej ochrony praw chrześcijan: Skoro mamy wartość chronioną prawem, to prawo powinno działać
06/07 [TYLKO U NAS] P. Guzdek: Na tzw. przemyśle aborcyjnym została zbudowana jeszcze jedna gałąź - to handel narządami dzieci nienarodzonych
06/07 [TYLKO U NAS] Dr A. Bartoszewicz: Przy podwyżkach stóp procentowych sektor bankowy zarabia gigantyczne pieniądze. Będzie to rok tzw. eldorado bankowego
05/07 [TYLKO U NAS] Prof. K. Kubiak: Ukraina wchodzi w krytyczny i prawdopodobnie najtrudniejszy okres wojny
05/07 TSUE próbuje zalegalizować w Polsce związki osób tej samej płci
05/07 [TYLKO U NAS] M. Kękuś: Rada Polityki Pieniężnej musi być ostrożna, żeby w nadmierny sposób nie ,,schłodzić" gospodarki
 Duchowość, Religia, Kościół
06/07 Święty to normalny człowiek ze swymi wadami i zaletami
06/07 Św. Pachomiusz: człowiek i jego działalność
05/07 Książka ,,Akita. Różańcowe przesłanie Matki Bożej na obecne czasy" M. Wacholc
05/07 ,,Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój" - drugi dzień Wielkiego Odpustu Tuchowskiego
05/07 Pokój Chrystusowy, pokój wyrastający z wiary i ufności, że życie wygrało ze śmiercią


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł