Portal Środa - 26 stycznia 2022 Lutosława, Normy, Pauliny     "Doświadczony żeglarz nie walczy z prądami ani wiatrem, ale pozwala im unosić się w obranym przez siebie kierunku" - Bolesław Prus
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

Pokolenie JP II
2021-11-30 Etui do iPhone 13 Pro Max - czy zdoła ochronić wyspę aparatu głównego?

iPhone 13 Pro Max, najpotężniejszy obecnie smartfon od Apple, doczekał się systemu trzech mocnych aparatów fotograficznych. Obiektywy zostały umieszczone na specjalnej wyspie, która znacznie wystaje ponad bryłę urządzenia. Jak chronić moduł foto? Z pomocą przyjdzie dedykowane etui.


Pokrowiec na iPhone’a 13 Pro Max — który będzie najlepszy?


Przy wyborze case’a do iPhone’a 13 Pro Max bardzo ważne jest ścisłe dopasowanie etui do kształtu telefonu. W przypadku tak wymagającego smartfona z dużą wyspą aparatu głównego jest to kluczowe. Z pewnością nie zdają egzaminu obudowy uniwersalne w formie „wsuwek”, kabur czy kieszonek z tworzywa sztucznego.


Każdorazowe wyjmowanie telefonu z pokrowca to ryzyko kolejnych zarysowań zarówno obudowy, jak i zespołu obiektywów bez względu na to, jak wykonana jest wewnętrzna powierzchnia materiału pokrowca. Rozsądniej jest więc zainwestować w dedykowane etui, które ściśle odpowiada kształtowi telefonu z ramką wzmacniającą wokół wyspy aparatów fotograficznych. Taki case nie musi być gruby — doskonale sprawdzają się „plecki’ do smartfona o grubości zbliżonej do 1 mm.


Wygląd ma znaczenie — stylowy case do iPhone 13 Pro Max


Właściwie dobrane etui do telefonu powinno być minimalistyczne. iPhone 13 Pro Max ze swoim prawie 7-calowym wyświetlaczem i wyspą trzech aparatów fotograficznych i tak wygląda imponująco. Warto dać szansę case’om o niewielkiej grubości, wykonanym z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, a dodatkowo łatwym do utrzymania w czystości.


Nie zapominajmy też o funkcjonalności. Etui do iPhone’a 13 Pro Max od polskiego producenta 3mk.pl  ma dokładnie dopasowane elementy na przyciski funkcyjne telefonu, a także nie zaburza pracy modułu ładowania bezprzewodowego MagSafe, gdyż nie zawiera w swojej konstrukcji elementów metalowych.


Wytrzymała obudowa do iPhone 13 Pro Max: czy chroni przed upadkiem?


Etui to przede wszystkim ochrona smartfona. Świetnie sprawdzi się na przykład case z wyższymi krawędziami na obrzeżach ekranu oraz ze wzmocnioną obudową wokół wyspy aparatów głównych. Dzięki temu odkładając smartfon na płaskiej powierzchni, nie ryzykujemy zarysowania matrycy oraz obiektywów aparatu. 


Etui do iPhone’a 13 Pro Max


Lepiej unikać tanich pokrowców niewiadomego pochodzenia i wybierać z oferty producentów, którzy dokumentują odporność swoich obudów certyfikatami jakości. Modele dodatkowo wzmocnione — na przykład 3mk Armor Case — to świetne rozwiązania dla osób, które pracują w miejscu, gdzie urządzenie z założenia jest nieco bardziej narażone na upadek czy kontakt z pyłem lub cieczą.


Jakie etui do iPhone’a 13 Pro Max?


Idealna obudowa do iPhone’a 13 Pro Max łączy stylowe, minimalistyczne wzornictwo z niezawodnością i idealnym dopasowaniem do bryły telefonu. Użytkowanie tak dużego telefonu bez właściwego etui jest nie tylko niewygodne, ale i niebezpieczne.


Niepewny chwyt może spowodować upadek i uszkodzenie urządzenia, a jego naprawa z pewnością znacznie uszczupli stan naszego portfela. Dobre etui wyróżnia też obecność powłoki antypoślizgowej, która stabilizuje chwyt i zmniejsza ryzyko wyślizgnięcia się smartfona z rąk.


Wzmocniony case do iPhone’a 13 Pro Max potrafi zabezpieczyć telefon przed upadkami z wysokości wynoszącej nawet 175 cm. Zostało to udokumentowane wielokrotnymi testami recenzentów na kanałach YouTube oraz jest oficjalnie potwierdzone certyfikatem jakości: Absorber 175. Na rynku można też znaleźć etui zgodne z normami Absorber 150 i Absorber 125.

Silesian

 Aktualności
26/01 Nowa odsłona programu ,,Czyste Powietrze"
26/01 Centralna Informacja Emerytalna
26/01 Fala protestów na ulicach światowych miast. Mieszkańcy sprzeciwiają się restrykcjom pandemicznym
26/01 Większość polityków opozycji domaga się segregacji sanitarnej dla Polaków
26/01 [TYLKO U NAS] Dr J. Hajdasz: Dziennikarze stają się bezwolnymi narzędziami w rękach właścicieli mediów
26/01 [TYLKO U NAS] P. Guzdek o próbach legalizacji tzw. aborcji: Język i regulacje prawne zmieniają świadomość
25/01 [TYLKO U NAS] Ks. bp T. Bronakowski: Rodziny, które dla ludzi starszych powinny stanowić podstawowe miejsce opieki i wsparcia, doświadczanie miłości i bezpieczeństwa, często nie spełniają tej ważnej roli
25/01 Po wprowadzeniu Europejskiego Zielonego Ładu ceny żywności w Polsce będą droższe
25/01 [TYLKO U NAS] Red. R. Tekieli: Rewolucja sprawiła, że prawda jest odrzucona przez główny nurt
25/01 [TYLKO U NAS] Prof. M. Ryba: Kiedy buduje się imperia, trzeba mieć ideologię. Stąd presja ideologiczna płynąca z Brukseli
 Duchowość, Religia, Kościół
26/01 Przebóstwienia i pożądliwość
26/01 Norwidowskie studium człowieka
26/01 Apoftegmaty Ojców Pustyni. Abba Arseniusz #5
25/01 Mapy, komentarze, inspirujące teksty - jest nowa aplikacja Pisma Świętego
25/01 Świadectwo dobrego życia


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł