Portal Niedziela - 5 grudnia 2021 Kryspiny, Norberta, Sabiny     
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

Pokolenie JP II
2021-09-14 Ks. D. Chmielewski: Atak szatana skoncentrował się na zniszczeniu rodziny, dlatego potrzebujemy szczególnej modlitwy. Zapraszam Was na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny!

Wiecie dobrze, że atak szatana skoncentrował się na zniszczeniu rodziny, na zniszczeniu małżeństwa, dlatego potrzebujemy szczególnej modlitwy. Zapraszam Was na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Chcemy sprowadzać jeszcze więcej Bożego błogosławieństwa z nieba na ziemię do naszego domu – mówi ks. Dominik Chmielewski, opiekun wspólnoty „Wojownicy Maryi”. Salezjanin zachęca do udziału w radosnym pochodzie, który 19 września przejdzie ulicami Warszawy. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja i TV Trwam. 


W najbliższą niedzielę – 19 września – w stolicy odbędzie się Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 11.30 na Placu Zamkowym w Warszawie.Z wielką radością zapraszam Was na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Pamiętam, że w ubiegłym roku były nas tysiące. Niesamowita atmosfera modlitwy, radości, entuzjazmu i wdzięczności Bogu za to, że mamy tak piękną, wspaniałą rodzinę, takie wspaniałe małżeństwa, dzieci. Chcemy sprowadzać jeszcze więcej Bożego błogosławieństwa z nieba na ziemię do naszego domu – wskazuje ks. Dominik Chmielewski.Hasłem przewodnim wydarzenia są słowa: „Tato – bądź, prowadź, chroń”. Jak wskazują organizatorzy Narodowego Marszu Życia i Rodziny powołujący się na badania CBOS, aż 30 proc. młodych Polaków w trudnych chwilach nie może liczyć na własnego ojca [czytaj więcej]


Nie biorą oni odpowiedzialności za wychowanie swoich dzieci. Opiekun wspólnoty „Wojownicy Maryi” zwraca uwagę, że szatanowi bardzo zależy na zniszczeniu rodzinnych i małżeńskich więzi. Warto przypomnieć także słowa s. Łucji, wizjonerki z Fatimy: „Ostateczna walka między Bogiem a szatanem rozegra się o rodzinę i małżeństwo”.– Wchodzimy w bardzo trudny czas. Wiecie dobrze, że atak szatana skoncentrował się na zniszczeniu rodziny, na zniszczeniu małżeństwa, dlatego potrzebujemy szczególnej modlitwy – mówi kapłan.Po uroczystym przemarszu ks. Dominik Chmielewski będzie sprawował Mszę św. dla wszystkich uczestników inicjatywy. Wygłosi również kazanie i naukę po zakończeniu Najświętszej Ofiary.– Kończymy uroczystą Mszą św. o godz. 13.00 w kościele Świętego Krzyża dla wszystkich rodzin, małżeństw, dzieci. Będę miał przywilej ją celebrować i powiedzieć kazanie. Po Eucharystii wygłoszę jeszcze konferencję dla małżeństw i rodzin. W tym roku w sposób szczególny chciałbym skoncentrować się na tajemnicy ochrony rodziny i małżeństwa przez św. Józefa. Zapraszam każdego z Was i błogosławię Wam już teraz na ten niesamowity Marsz: w imię Ojca, i Syna i Ducha Świętego. Amen! – akcentuje ambasador Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny.Organizatorami wydarzenia są Centrum Życia i Rodziny oraz Chrześcijański Kongres Społeczny.


radiomaryja.pl


Żródło: radiomaryja.pl,

mj

 Aktualności
05/12 Jak zreformować Unię dla przyszłości Europy?
05/12 Projekt ustawy o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii skierowany do dalszych prac
05/12 [TYLKO U NAS] Ks. bp E. Frankowski: Myślę, że z tych wielotysięcznych kłamliwych materiałów na temat Radia Maryja powstanie kiedyś poważne dzieło naukowe, które pokaże następnym pokoleniom, jaką cenę trzeba płacić za prawdę
04/12 B. Szydło: Opinia rzecznika TSUE to próba przeforsowania nowych zasad funkcjonowania Wspólnoty
04/12 Szantaż finansowy UE wobec Polski i Węgier
04/12 [TYLKO U NAS] Wiceminister sprawiedliwości: Mechanizm warunkowości UE jest pozbawiony podstaw prawnych
04/12 Trwają pracę nad ustawą o sędziach pokoju. Niektóre kwestie wymagają dopracowania
 Duchowość, Religia, Kościół
05/12 Trzy postawy chrześcijanina. Być radosnym
05/12 Komentarze do "Reguły" św. Benedykta
04/12 Środki zaradcze przeciwko acedii - duchowej depresji / część 2
04/12 Trzy postawy chrześcijanina. Być jak ogień


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł