Portal Sobota - 25 wrzesnia 2021 Aureli, Kamila, Kleofasa     "Miłość jest niepojęta dla tych, których jej nie dzielą" autor nieznany
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

Pokolenie JP II
2021-05-14 CoinCasso - recenzja i opinie na temat giełdy kryptowalut

Popularność kryptowalut nie maleje, zatem zarówno początkujący, jak i doświadczeni traderzy mają sporo możliwości zarobku. Zakup i sprzedaż walut kryptograficznych umożliwiają giełdy kryptowalut. Jedną z funkcjonujących w internecie giełd kryptowalut jest CoinCasso. Czym się ona wyróżnia?


Giełda kryptowalut CoinCasso – giełda z polskim akcentem


Za stworzeniem intensywnie rozwijającej się giełdy kryptowalut CoinCasso stoją Polacy. CoinCasso to giełda dostosowana do potrzeb zarówno doświadczonych traderów, jak i inwestorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kryptowalutami. Aby zacząć korzystać z pełnej funkcjonalności, jaką oferuje CoinCasso, konieczne jest stworzenie i zweryfikowanie indywidualnego konta.


Na stronie https://coincasso.com/pl/ znajdują się szczegółowe wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób założyć konto. Użytkownicy mogą skorzystać z przygotowanych dla nich materiałów edukacyjnych oraz wsparcia oferowanego w ramach supportu działającego przez 24 godziny na dobę. Proces nie jest jednak skomplikowany – założenie i zasilenie konta zajmuje zaledwie kilka minut.


W ostatnim czasie internet obiegła informacja, że giełda CoinCasso i PSG (Paris Saint-Germain), czyli jeden z topowych klubów piłkarskich, rozpoczęły współpracę. Partnerstwo z rozpoznawalnym klubem sportowym korzystnie przekłada się na to, w jaki sposób postrzegany jest cały rynek walut kryptograficznych.


CoinCasso – jakie rozwiązania czekają na użytkowników?


Giełda kryptowalut CoinCasso została stworzona z myślą o użytkownikach, co uwidacznia się w licznych prokonsumenckich rozwiązaniach. Należą do nich m.in.: możliwość doładowania konta na różne sposoby (akceptowane są też przelewy SEPA w euro), szybkość przeprowadzania transakcji i niskie prowizje. Użytkownicy mogą również skorzystać z dedykowanego portfela walutowego – CCWallet.


CoinCasso wyróżnia się pod względem funkcjonalności i nowoczesnych rozwiązań. Do tych drugich należy zaliczyć m.in. hybrydowość giełdy kryptowalut – łączy ona zalety zarówno scentralizowanej, jak i zdecentralizowanej giełdy. Do dyspozycji użytkowników pozostaje też intuicyjna w obsłudze aplikacja mobilna, za pomocą której mogą oni dokonywać transakcji kupna i sprzedaży różnych walut kryptograficznych, w tym m.in. Ethereum, Tether, Chainlink, Serum, Unibright i Bitcoin.


Do atutów CoinCasso należy zaliczyć też bezpieczeństwo. Nawet najbardziej nowoczesne rozwiązania na nic się nie zdadzą, jeżeli nie będą zapewniać, że zdeponowane środki są odpowiednio zabezpieczone przed osobami niepowołanymi. Giełda kryptowalut CoinCasso korzysta m.in. z uwierzytelniania dwuskładnikowego i dba o zwiększone bezpieczeństwo danych.


CoinCasso – opinie o funkcjonalności giełdy kryptowalut


Giełda kryptowalut CoinCasso nie tylko odpowiada na wiele potrzeb traderów, ale również daje im więcej możliwości zarobku oprócz handlu kryptowalutami. Użytkowników mogą zainteresować programy dające szansę na dodatkowy zysk – program afiliacyjny i program ambasadorski. Giełda organizuje też atrakcyjne konkursy.


Z informacji zamieszczonych na stronie internetowej CoinCasso wynika, że na dodatkowe benefity liczyć mogą także użytkownicy posiadający określoną liczbę wydawanych przez giełdę tokenów – mowa tu o 50 proc. rabatu na transakcje. Co ważne, giełda deklaruje, że 80 proc. opłat transakcyjnych pobieranych przez giełdę wraca do użytkowników, którzy posiadają tokeny CoinCasso CCX.

Silesian


 Aktualności
25/09 ZUS przestrzega przed podejrzanymi telefonami
25/09 ,,Nasz Dziennik": Gwałt na sumieniu
25/09 Min. K. Szymański: Polska nie jest tylko biorcą integracji europejskiej
25/09 Sejmiki poszczególnych województw wycofują się z prorodzinnych uchwał pod naciskiem KE
25/09 [TYLKO U NAS] Prezes PIRC o przejściu na standard DVB-T2/HEVC: Lepiej się przygotować do tego wcześniej, bo to jest nieuchronne
24/09 [TYLKO U NAS] Dr M. Skwarzyński: Konstytucja ma prymat przed każdą umową międzynarodową
24/09 Z jakiego powodu warto postawić na WordPress?
24/09 TK znów odroczył rozprawę ws. prawa unijnego i konstytucji
24/09 Czy stan wyjątkowy zostanie przedłużony?
24/09 Copa-Cogeca: Strategia ,,Od pola do stołu" będzie skutkować drastycznym wzrostem cen żywności
21/09 Dieta przy refluksie. Jak walczyć z nawracającymi stanami chorobowymi?
 Duchowość, Religia, Kościół
25/09 Dziewiąte przykazanie Boże
25/09 Apoftegmaty Ojców Pustyni. Św. Antoni Wielki #11
24/09 Zbawienie dzięki cierpliwości...
24/09 Lectio Divina #15 Piąte przykazanie i nakaz pojednania / Mt 5,21-26 /


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł