Portal Wtorek - 18 grudnia 2018 Bogusława, Gracjana, Laury     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2018-10-11 Nowy spot PiS dotyczący afery reprywatyzacyjnej

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kolejny spot wyborczy dotyczący Warszawy. Stawką wyborów są albo układy, albo uczciwe samorządy  – przekonuje kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.


W nadchodzących wyborach samorządowych wyborcy muszą zdecydować, czy chcą zagłosować na polityków PO czy na kandydatów, którzy mają siłę, by walczyć z mafiami VAT-owskimi czy reprywatyzacyjnymi – powiedział szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.– O jaką władzę będziemy bić się 21 października? O władzę, która będzie uczciwa, która będzie lojalna wobec swoich obywateli, która będzie stawiała na pierwszym miejscu człowieka, jego bezpieczeństwo, jego pomyślność czy o władzę, która tutaj w Warszawie człowiekiem gardziła? – podkreślił europoseł Tomasz Poręba, szef sztabu wyborczego PiS.Kandydat na prezydenta stolicy Patryk Jaki pokazywał podczas konferencji prasowej budynki objęte roszczeniami. Przed tymi budynkami rozstawiono reflektory, które oświetlały stojące obok siebie kamienice na czerwono. Reflektory rozświetliły dużą cześć ulicy Poznańskiej.– Chcę powiedzieć, że jesteśmy w miejscu, gdzie za nami pali się budynek, możecie zobaczyć. Palą się kamienice przy ul. Poznańskiej, które są poddane roszczeniom. Kolejne kamienice, które Warszawa może stracić, jeżeli dalej będzie rządziła PO, która pokazała już, że oddawanie nieruchomości to nie jest dla niej żaden problem – wskazuje Patryk Jaki.Warszawski ratusz przez lata był głuchy na skargi mieszkańców.– Mieszkańcy od lat prosili o pomoc, bo – tak jak państwo zobaczyli – zamurowywano im okna bądź podwyższano czynsz, bądź prowadzono remonty, które prowadziły do ciężkich chorób, prowadziły do stresu, cierpienia, i wszystko za przyzwoleniem władz – mówi Sebastian Kaleta.Podczas konferencji zaprezentowano także nowy spot wyborczy poświęcony aferze reprywatyzacyjnej.


 


 


TV Trwam News/RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 11 października 2018

mj

 Aktualności
18/12 [TYLKO U NAS] A. Bujara: Pracodawcy atakują ustawę o zakazie handlu w niedzielę, Polacy ją zaakceptowali
18/12 [TYLKO U NAS] J. Zieliński: Mamy dobrą policję, bardzo dobrze dowodzoną i nadzorowaną
18/12 Kraków: W Sądzie Okręgowym odbędzie się dziś kolejna rozprawa przeciwko twórcom niemieckiego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie"
17/12 Walka z cyberzagrożeniami
17/12 ZNP chce wyrugować ze szkół symbole Świąt Bożego Narodzenia?
17/12 Kartki ukazujące rozwój nienarodzonego dziecka trafią na biurka posłów
17/12 Kampania MON "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej"
17/12 Wyższe płace na sztandarach PiS i PO
17/12 "Solidarność" chce włączyć studentów do składek ZUS
17/12 [TYLKO U NAS] Prof. M. Ryba: Europa zmierza w złym kierunku
 Duchowość, Religia, Kościół
18/12 Bój duchowy
18/12 Rodowód
17/12 Próżna chwała i pycha. Fałszywe życie duchowe [cz.10] Jak czytać "Filokalię"?
17/12 Papież Franciszek: Liturgia dzisiejszej niedzieli zaprasza nas do radości


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł