Portal Środa - 16 stycznia 2019 Mascelego, Walerii, Włodzimierza     "Ktoś, kto sam serca w sobie nie pielęgnował, na próżno będzie o nie kołatał u innych" - Gabriela Zapolska
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2018-02-12 WSKSiM w Toruniu: 2 marca odbędzie się sympozjum "Niepodległość cyfrowa"

W murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędzie się sympozjum: „Niepodległość cyfrowa. Polska myśl technologiczna, czyli od pomysłu do sukcesu”. Przemówienia wygłoszą m.in. Premier RP Mateusz Morawiecki i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.


***


Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, właściciele i twórcy firm!


Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej oraz Instytut Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II organizują konferencję: „Niepodległość cyfrowa. Polska myśl technologiczna, czyli od pomysłu do sukcesu”.


Na 100-lecie niepodległości pokazujemy myśl polskich naukowców i przedsiębiorców. Konferencja ma za zadanie umożliwić wymianę doświadczeń oraz zaprezentować dobre praktyki w dziedzinie nowych technologii. Pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z dostępnymi polskimi, sprawdzonymi rozwiązaniami oraz da możliwość na bezpośredni kontakt z produktami, które mogą wdrażać w podległych instytucjach.


Konferencja odbędzie się 2 marca 2018 r. w kampusie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu przy tzw. Porcie Drzewnym, tuż obok sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.


Na konferencji przemówienia wygłoszą, m.in. premier Mateusz Morawiecki, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys, przewodniczący sejmowej komisji ds. cyfryzacji Dominik Tarczyński. Wystąpią też przedstawiciele start-upów.


Podczas spotkania przewidujemy przerwę kawową w ogrodach zimowych na pierwszym piętrze Uczelni. Przy zapisach na konferencję jest również możliwość zamówienia obiadu.


Sympozjum rozpoczynamy – dla wszystkich chętnych – Mszą św. w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II o godz. 8.30. Następnie rejestracja w recepcji WSKSiM, a początek konferencji w auli już o godz. 10.00.


Zapisy i informacje pod nr tel.: 56 650 40 00. Ilość miejsc jest ograniczona.


Bóg zapłać za współpracę, życzliwość i apostolskiego ducha!


o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja


Źródło: radiomaryja.pl, 12 lutego 2018

mj © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł