Portal Poniedziałek - 21 maja 2018 Jana, Moniki, Wiktora      "Życie tylko dla samego siebie jest korozją osobowości". Wiktor Hugo
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2017-02-15 Sposób na tani i efektywny transport - Clicktrans!

W organizacji transportu dla swojej paczki, samochodu czy też całej przeprowadzki często najbardziej przerażają nas koszty oraz ilość czasu, który trzeba będzie przeznaczyć na znalezienie odpowiedniej firmy transportowej. W jaki sposób porównać ze sobą wiele różnych ofert przewoźników w krótkim czasie? Co więcej, jak sprawić by to oni starali się o nasze zlecenie i oferowali atrakcyjne wyceny? To proste! Dla obu stron transakcja musi przynosić korzyści.

Jak to działa?

Serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl jest przeznaczony dla dwóch grup. Pierwsza z nich to osoby poszukujące transportu, druga to firmy transportowe potrzebujące zleceń. Dzięki sprawnie działającej stronie internetowej, umożliwiającej darmowe i szybkie wystawienie ogłoszenia o przesyłce oraz wyszukiwarce tychże zleceń obie strony mogą znaleźć to, czego właśnie szukają i potrzebują. Tym sposobem przewoźnicy mają do dyspozycji bazę zleceń, które mogą wyszukiwać i przyjmować pod kątem trasy, którą i tak będą jechać. To oznacza, że zamiast mnożyć puste przebiegi firmy mogą tak dopasować zlecenia, aby zarobić na każdym przejechanym kilometrze. Stąd zainteresowanie Twoją ofertą i chęć zaoferowania korzystniejszych cen od konkurencji.

Chcę zorganizować przeprowadzkę? Jak to zrobić?

Odłóż „googlowanie” każdej firmy z osobna i dzwonienie z pytaniem o możliwe terminy na bok. Zarezerwuj sobie minutę (tak dwie) na wystawienie darmowego ogłoszenia, w którym opiszesz przeprowadzkę, wyznaczysz trasę oraz termin realizacji. Po chwili otrzymasz oferty od sprawdzonych przewoźników, którzy chcą podjąć Twoje zlecenie. Wystawienie ogłoszenia nie oznacza, że musisz zaakceptować którąś z ofert. Możesz tylko wycenić przesyłkę i zorientować się w ofertach.

Co można przewieźć w ten sposób?

Właściwie wszystko! W serwisie masz do wyboru mnóstwo kategorii np. transport mebli, transport samochodów, przeprowadzki, transport motocykli i skuterów, transport paczek, transport ładunków, łóżka, a nawet transport zwierząt. Jeśli Twoja przesyłka nie mieści się w kategoriach, po prostu wybierz „Inne” i opiszą ją dokładnie. Dużą zaletą jest to, że możesz znaleźć firmy transportowe chętne zrealizować właściwie każdy transport. Nie musisz się martwić o wymiary czy wagę przesyłki. W serwisie aktywnie działa ponad 15 tysięcy zweryfikowanych firm transportowych specjalizujących się w różnych dziedzinach transportu, którzy chętnie podejmą także niestandardowych zadań.

Nasi przewoźnicy codziennie przejeżdżają setki tysięcy kilometrów na trasach w Polsce i całej Europie. Prężnie działa strona w wersji anglojęzycznej (clicktrans.com) oraz hiszpańskojęzycznej (clicktrans.es)

Skąd wiesz, że przewoźnik jest godny zaufania?

W serwisie masz dostęp do profilu przewoźnika. Możesz zobaczyć ile wykonał już zleceń i czy zakończyły się sukcesem, czyli pozytywnym komentarzem od klienta. Ponadto możesz sprawdzić czy przewoźnik specjalizuje się w transporcie konkretnych dóbr, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

Szukasz najlepszych z najlepszych? Clicktrans.pl rozwinął system odznaczeń Top Transporter, które są przyznawane firmom cieszącym się największą rzetelnością i szczególnym zaufaniem zleceniodawców. W serwisie widoczna jest lista tych przewoźników. Możesz w prosty sposób wysłać do nich propozycje zlecenia poprzez serwis.

Przykładowe przesyłki zrealizowane z Clicktrans.pl

Transport kota z Grudziądza do Manchester (Wielka Brytania) za 800 zł (oszczędność 450 zł)

Transport pianina z Sosnowca do Chełmna za 250 zł (oszczędność 123 zł)

Transport motocykla i skutera z Sinzig (Niemcy) do Szklarskiej Poręby za 800 zł (oszczędność 343 zł)

Przeprowadzka z Katowic do Wrocławia za 350 zł (oszczędność 410 zł)

SilesianSport


 Aktualności
21/05 Niezastąpiona rola chrześcijaństwa na Bliskim Wschodzie
21/05 IPN przedstawi kolejne inicjatywy związane z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości
21/05 Min. J. Czaputowicz z wizytą w Stanach Zjednoczonych
21/05 [TYLKO U NAS] Prezydent RP: Ograniczenie prawa weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ jest potrzebne
20/05 [TYLKO U NAS] T. Szczyrbak: Prawdy Polaków spod Znaku Rodła nadal są niezbędne
20/05 [TYLKO U NAS] M. Wójcik: Ochrona dzieci nie mieści się jedynie w przepisach, ale społecznej odpowiedzialności
20/05 Trwa akcja PiS "Polska jest jedna'
17/05 Polska reprezentacja na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej - jak przedstawiają się nasze szanse?
 Duchowość, Religia, Kościół
21/05 Tyle wart człowiek, ile to, czego szuka, do czego się przywiązuje...
20/05 Warka: Koronacja obrazu Matki Bożej Szkaplerznej


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł