Portal Czwartek - 1 pazdziernika 2020 Heloizy, Igora, Remigiusza     "Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym podaniem" - Owidiusz
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2020-08-13 Śledzenie przesyłki czyli gdzie jest moja przesyłka?

Zamówiliśmy naszą przesyłkę i co teraz kiedy ona dotrze? Jak długo mam na nią czekać? Gdzie i jak mogę ją sprawdzić? W obecnych czasach możemy już monitorować naszą przesyłkę i mieć na bieżąco informację jaka już drogę pokonała a w szczególności czy została w ogóle wysłana. Wystarczy, że nadawca poda nam numer naszej przesyłki, którą nam wysłał i już jesteśmy w stanie monitorować, gdzie jest nasza przesyłka.


Każda z firm kurierskich oferuje możliwość śledzenia przesyłki na swoich stronach internetowych. Po wpisaniu odpowiedniego numeru przesyłki od razu wyświetla się nam lokalizacja naszej przesyłki oraz komunikat co się z nią dzieje np. że została wydana kurierowi do doręczenia. Dzięki temu możemy także określić mniej więcej kiedy przesyłka do nas dotrze.


Droga naszej przesyłki pokonuje pewne etapy i statusy nie zawsze są odświeżane na bieżąco.  Nasza przesyłka jest transportowana często drogą kołową więc tutaj czasami potrzeba więcej czasu zanim zostanie zeskanowana i posortowana by następnie trafić w nasze ręce.


Lepszykurier.pl ułatwia śledzenie twojej przesyłki


Za pośrednictwem serwisu lepszykurier.pl w łatwy i wygodny sposób zmonitorujesz swoją przesyłkę.   Dzięki naszej stronie możesz śledzić przesyłki naszych wszystkich przewoźników. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas bo nie tracisz go na kolejne logowania u każdego z przewoźników.


Jesteś już naszym klientem?  Martwisz się czy odbiorca otrzymał zamówiony towar? W swoim panelu klienta możesz także sprawdzić w łatwy sposób status swojej przesyłki.  Przy każdej przesyłce znajduje się STATUS możesz kliknąć i dowiedzieć się, gdzie jest dana przesyłka. Co w wypadku kiedy moja przesyłka była wysłana za granicę? Bez obaw możesz śledzić ją za pomocą naszego serwisu lepszykurier.pl. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przesyłek zagranicznych odwiedź stronę https://lepszykurier.pl/tanie-przesylki-miedzynarodowe/.


Co jeśli nie zmienia się status przesyłki?


Jeżeli monitorujesz swoją przesyłkę kurierską a przesyłka nadal tkwi w jednym punkcie rozsyłowym to znak, że coś mogło się z nią stać.  Jeśli zamawiasz produkt bezpośrednio u jakiegoś sprzedawcy możesz się z nim skontaktować i powiadomić go o tym, że przesyłka utknęła w jednym z punktów obsługi.


Natomiast jeśli jesteś klientem lepszego kuriera możesz zgłosić nam całą sytuację a my już się tym zajmiemy w odpowiedni sposób i o wszystkim Cię powiadomimy.


Korzystaj z serwisu https://lepszykurier.pl/sledzenie-przesylek/ i śledź na bieżąco status swoich przesyłek.

Silesian


 Aktualności
30/09 Jakie funkcje posiada bieżnia magnetyczna?
30/09 Witaminy, czyli zdrowie prosto z apteki
01/10 [TYLKO U NAS] Red. G. Górny: W Polsce są przestrzegane prawa człowieka, ale nie ma zgody na nadawanie pewnych przywilejów określonym grupom tylko dlatego, że definiują się jako środowiska LGBT
01/10 [TYLKO U NAS] Prof. Z. Krysiak: Jest szansa na to, iż w roku 2022 będziemy blisko deficytu zerowego
30/09 [TYLKO U NAS] A. Gantner: Przeciętna rodzina marnuje jedzenie za 3 tys. zł rocznie
30/09 [TYLKO U NAS] J. Cabaj: Ideologia LGBT wkracza w bardzo brutalny, szybki i nachalny sposób w każdą dziedzinę życia dzieci. Nasza czujność jest jedynym gwarantem tego, że zdążymy w odpowiednim czasie zareagować
30/09 [TYLKO U NAS] A. Macierewicz: Nigdy prawica fundowana na wartościach chrześcijańskich i narodowych nie miała tak zdecydowanej większości, jak to się stało dzisiaj
 Duchowość, Religia, Kościół
01/10 Żywy przykład Makarego
01/10 Warunki przywództwa
30/09 Jak pokonać pokusę?
30/09 Postępowanie z winowajcą


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł