Portal Wtorek - 14 lipca 2020 Kamili, Kamila, Marcelego     
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2020-05-29 Próba zamknięcia ust ws. prawdy o LGBT

Środowiska LGBT i skrajnej lewicy po raz kolejny próbują ograniczyć ramy dyskusji publicznej. Metodą są pozwy sądowe za – jak to określają aktywiści tych grup – „wypowiedzi homofobiczne”. W Warszawie odbyła się w środę rozprawa przeciwko Kai Godek.


Inicjatorem pozwu przeciw założycielce Fundacji Życie i Rodzina jest skrajnie lewicowy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.  Lewicowym aktywistom nie podoba się wskazywanie na częste związki między homoseksualizmem a pedofilią. O takiej zależności mówiła Kaja Godek w jednym z programów telewizyjnych. Jej słowa brzmiały: „Geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić”.– Jasno sformułowała myśl, że lobby LGBT jest odpowiedzialne za przypadki pedofilii (…). To jest pewna rzeczywistość, na którą szczególnie lewicowe liberalne media zamykają oczy – mówił Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poszukiwał w mediach społecznościowych osób, które mogłyby poczuć się dotknięte wypowiedzią Kai Godek. Zgłosiło się kilku aktywistów i w procesie  wystąpili jako oskarżyciele.– Ci oskarżyciele prywatni pełnią rolę „słupów” dla organizacji, która zajmuje się cenzurowaniem debaty publicznej w Polsce – zaznaczyła Kaja Godek.Jednym z oskarżycieli jest Rafał Gaweł, szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Mężczyzna został rok temu skazany za oszustwa.


W sprawie Kai Godek Sąd umorzył w środę postępowanie, ponieważ skarżący nie udowodnili, że wypowiedź dotyczyła właśnie ich.


Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na szeroką skalę pozywa osoby, które mówią prawdę o środowiskach LGBT i o homoseksualizmie. Pozwano między innymi ks. abp. Marka Jędraszewskiego, prof. Krystynę Pawłowicz, a ostatnio skierowano donos do izby lekarskiej na lekarza z Białej Podlaskiej, który w napisał w internecie: „Zdrowy człowiek obawia się choroby, więc fobia przed dezorientacją seksualną jest naturalną reakcją osoby zdrowej seksualnie”.


TV Trwam News


Żródło: radiomaryja.pl, 27

mj

 Aktualności
14/07 Europejski nakaz aresztowania za alimenty
14/07 [TYLKO U NAS] Min. Z. Ziobro: Jeśli nie podejmiemy realnych działań, będziemy mieć w Polsce Dublin albo sytuację, która jest na Malcie
14/07 Koalicja Obywatelska będzie podważać decyzję Polaków?
14/07 Kontrowersje wokół unijnego pakietu mobilności. Nowe regulacje uderzają w polskich przewoźników drogowych
14/07 Walka z depresją
14/07 Pierwsza dama apeluje o szacunek
13/07 PILNE! Andrzej Duda wygrał wybory. Zdobył 51,21 procent głosów. PKW twierdzi, że wynik wyborów już się nie zmieni
13/07 Najnowsze dane dotyczące frekwencji
13/07 Uwaga na oszustów
13/07 W Warszawie może powstać siedziba Europejskiego Centrum dot. Cyberbezpieczeństwa
13/07 ,,K. Wojtyła od-czytany" - projekt Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach
13/07 Fiskus przypomina czego nie można przywozić do Polski
13/07 Akcja ,,Tornister Pełen Uśmiechów" - dzieci otrzymają komputery do nauki zdalnej
13/07 Wzrost w branży sprzedaży bezpośredniej
 Duchowość, Religia, Kościół
14/07 Czy jest to winą człowieka, że nie rozumie?
13/07 [TYLKO U NAS] Ks. bp T. Bronakowski: Człowiek stworzony przez Boga nie jest ukończonym dziełem Mistrza. By być osobowością ciekawą, piękną trzeba pracować nad swym życiem
13/07 ,,Reguła" św. Benedykta i jego żywot


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł