Portal Sobota - 14 grudnia 2019 Alfreda, Izydora, Zoriny     
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-12-02 Parkos - oferta dla zdecydowanych i wymagających klientów

Niezależnie, czy wyjeżdżasz na urlop, czy w celach biznesowych – musisz zostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu. Nie zrobisz tego przecież pod randomowym blokiem, gdzie ktoś mógłby je zniszczyć, porysować, czy nawet ukraść. Czy to znaczy, że na lotnisko musisz dojechać komunikacją publiczną? Trzeba przyznać, że nie jest to kusząca alternatywa, jeśli wybierasz się na kilkanaście dni z rodziną za granicę i macie przy sobie ogromną ilość toreb, walizek i plecaków. O ile w sytuacji, gdy mieszkasz w tym samym mieście, z którego masz wylot, nie jest to duży problem, o tyle w przypadku kilkudziesięciokilometrowej (lub kilkuset) trasy, sprawa zaczyna komplikować się do granic możliwości. 


Na szczęście jest Parkos. System rezerwacji miejsc parkingowych, dzięki któremu nie musisz jechać w ciemno i szukać parkingów usytuowanych blisko lotniska. Dowiedz się więcej i zarezerwuj usługę już teraz.


Parkos - parking na lotnisku


Parkos - parking przy lotnisku, zawsze cieszy się popularnością. Jadąc w ciemno, może okazać się, że nie znajdziemy wolnego miejsca i będziemy musieli korzystać z obiektów oddalonych o kilka kilometrów od lotniska lub co gorsza, godzić się na absurdalnie wysokie ceny i warunki odbiegające od akceptowalnych. Z Parkos Ci to nie grozi, ponieważ razem z rezerwacją hotelu lub zakupem biletów lotniczych (kiedy znasz już datę podróży), możesz “zaklepać” sobie miejsce na okolicznym parkingu. 


Pamiętaj, że robiąc wszystko wcześniej, zabezpieczasz się przed nieplanowanymi sytuacjami. Lepiej wszystko zgrać kilka tygodni lub miesięcy przed podróżą, niż stresować się, że coś nie pójdzie zgodnie z naszym planem.


Płatność za parking


Wybrałeś parking, lotnisko i daty? Pozostaje więc kwestia podania informacji i uregulowania rachunku za usługę. Do wyboru są najpopularniejsi pośrednicy płatności online i w niektórych przypadkach płatność gotówką. 


Warto zaznaczyć, że płatność z góry jest w pełni bezpieczna. Nawet jeśli (nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem) zechcesz anulować rezerwację, wszystkie koszty zostaną Ci zwrócone bezpośrednio na konto.


Bezpieczeństwo i udogodnienia


Skoro wybierasz parkingu przy lotnisku, na pewno zależy Ci na tym, by samochód był bezpieczny. Wszystkie obiekty Parkos są ogrodzone i posiadają monitoring lub ochronę 24/7. Jeśli deponujesz klucze, są one umieszczane w sejfie, do którego dostęp mają jedynie osoby upoważnione. Oczywiście samo skorzystanie z tej opcji jest notowane w dokumentacji, więc nie musisz obawiać się, że osoby nieodpowiedzialne lub niepowołane będą mieć dostęp do Twojego samochodu. 


Na jakie udogodnienia i usługi dodatkowe możemy liczyć? Na liście znajdą się m.in.:  • transfer na lotnisko (darmowy),

  • usługa parkingowa (darmowa),

  • mycie samochodu (opcjonalnie płatne),

  • ładowanie aut elektrycznych (opcjonalnie płatne),

  • poczekalnia (darmowa). 


Są to oczywiście jedynie przykłady. Wszystko jednak zależy od indywidualnego dostosowania posesji i nieruchomości dostawcy. Warto więc przed dokonaniem rezerwacji dokładnie zapoznać się z opisem i w razie pytań skontaktować z pracownikami parkingu. Skąd wziąć numer? Dostępny jest on w potwierdzeniu mailowym. Nie zapomnij go zapisać na wypadek nieplanowanych sytuacji awaryjnych.

Silesian


 Aktualności
14/12 Państwa UE będą dążyć do neutralności w roku 2050, ale bez Polski
14/12 Ponad tysiąc litrów zupy trafiło do bezdomnych
14/12 Unia Europejska czeka na dalsze kroki Wielkiej Brytanii w sprawie brexitu
13/12 Kurtka już z 16 plastikowych butelek - Dobre praktyki, odpowiedzialne ekologicznie promuje marka Jack Wolfskin
13/12 38 lat temu komuniści wprowadzili w Polsce stan wojenny
13/12 Przewodniczący Episkopatu w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego: Módlmy się o trwały pokój w naszej Ojczyźnie
13/12 Projekt dot. waloryzacji rent i emerytur trafił do konsultacji społecznych
13/12 Para Prezydencka zachęca do udziału w akcji Caritas ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom"
11/12 Jakie są najlepsze tabletki na trądzik?
 Duchowość, Religia, Kościół
14/12 Przywództwo w ,,Regule" św. Benedykta /Konferencja 1/
14/12 Być ojcem
13/12 Chorał gregoriański / Adwent i Boże Narodzenie
13/12 Abba Jan, uczeń abba PawłaŁ ,,A jak mam sobie poradzić z hieną, abba_ę


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł