Portal Wtorek - 12 listopada 2019 Konrada, Renaty, Witolda      "To nie wiarygodne, jak wielką siłą może dusza obdarować ciało". Wilhelm von Humboldt
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-11-07 Podkomisja smoleńska opublikuje raport ze swoich prac

Przed 10. rocznicą katastrofy smoleńskiej zostanie opublikowany raport z prac podkomisji smoleńskiej – poinformował marszałek senior Sejmu, przewodniczący komisji Antoni Macierewicz.


Nowo wybrany marszałek senior Sejmu Antoni Macierewicz był już wielokrotnie pytany, czy podejmie się pracy w tworzonym rządzie. Na antenie Polskiego Radia podkreślił, że dla niego priorytetem jest wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej.– Moim najważniejszym życiowym zadaniem jest dokończenie wyjaśniania sprawy dramatu smoleńskiego. Dopóki tego nie zrobię, nie jestem gotów na podejmowanie długofalowego zobowiązania administracyjnego. To zabiera tak dużo czasu, wymaga tak dużej koncentracji i intensyfikacji wysiłku, że nie mógłbym tych dwóch kwestii łączyć – powiedział Antoni Macierewicz.Marszałek senior Sejmu poinformował, że raport z  prac podkomisji smoleńskiej najprawdopodobniej zostanie opublikowany na początku 2020 roku.


TV Trwam News


Źródło: radiomaryja.pl, 7

mj © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł