Portal Czwartek - 19 wrzesnia 2019 Januarego, Konstancji, Leopolda     "Jeśli człowiek traci szacunek dla najmniejszej cząstki życia, traci szacunek dla całego życia" - Albert Schweitzer
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-09-12 Długoterminowy wynajem samochodów - alternatywa dla kredytu i leasingu

Gdy przedsiębiorca potrzebuje samochodu, może zdecydować się na jego zakupienie na kredyt lub też na leasing. Warto jednak wskazać, że do dyspozycji jest jeszcze jedna opcja – wynajem samochodów.


W wielu firmach samochód jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Właśnie dlatego jego wybór ma tak duże znaczenie. Aby pozyskać pojazd, firma może wybrać jedną z dostępnych metod finansowania, na przykład może wybrać kredyt lub leasing. Do dyspozycji mamy także wynajem samochodów, który cieszy się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Jak dokładnie wygląda wynajem samochodów przez klientów biznesowych? Z jakimi kosztami musimy się wtedy liczyć?


Długoterminowy wynajem samochodów na firmę


Wiele firm potrzebuje samochodu na co dzień. Może być to zarówno samochód osobowy, jak również dostawczy, który będzie niezbędny do realizacji zleceń. W takim przypadku najkorzystniejszym wyborem może być długoterminowy wynajem samochodów, który polega na wynajmie auta w niskiej cenie na długi czas.


W tym przypadku samochody są własnością wypożyczalni, ale udostępniane są klientom za określonymi opłatami. Gdy wybieramy wynajem samochodów Katowice - https://fct24.pl/wypozyczalnia-samochodow-katowice/ na dłuższe terminy, koszty mogą być jeszcze niższe. Co więcej, możemy także uzyskać dodatkowe korzyści, na przykład:  • bardziej atrakcyjne opłaty w zestawieniu z kredytem i leasingiem

  • szeroka gama samochodów do wyboru – możliwość wymiany auta na inne

  • wynajem samochodów nie zmniejsza zdolności kredytowej

  • elastyczność przy wyborze najkorzystniejszego pakietu wynajmu


Nic więc dziwnego, że aktualnie na wynajem samochodów decyduje się coraz więcej firm. To korzystna alternatywa dla kredytu czy leasingu!


Wybierz najlepszą ofertę na wynajem samochodów dla firmy!


Jeśli także interesuje Cię korzystny wynajem samochodów na firmę, warto sprawdzić oferty wypożyczalni już teraz. Wiele z nich specjalizuje siew długoterminowym wynajmie pojazdów dla klientów biznesowych i posiada dla nich specjalne oferty pakietowe, które pozwalają na dobór najkorzystniejszej propozycji. Podsumowując, jeśli firma potrzebuje samochodu, warto sprawdzić także oferty wynajmu długoterminowego – dzięki niemu można pozyskać auto dla firmy na bardzo atrakcyjnych warunkach!


 

Silesian


 Aktualności
19/09 Trwa akcja "Wrzuć bieg na zdrowie"
19/09 A. Fotyga: Postulujemy ustanowienie 25 maja Dniem Pamięci Bohaterów Walki z Totalitaryzmami
19/09 [TYLKO U NAS] J. Hirsch: Najpierw w samej Platformie Obywatelskiej powinni zacząć przestrzegać praworządności
19/09 Komitety wyborcze walczą o głosy emerytów
19/09 E-prawo jazdy na przełomie roku?
18/09 Rząd chce ukróć proceder nielegalnych adopcji
18/09 [TYLKO U NAS] J. Zieliński: Ludzie uczciwi nie mogą się policji bać. Bać się policji powinni tylko przestępcy
18/09 [TYLKO U NAS] Prof. P. Jaroszyński: Nie można oderwać kultury i nauki od miłości do ziemi polskiej
18/09 Telefoniczna Informacja Pacjenta rozpoczęła działanie w trybie całodobowym
18/09 Rząd Zjednoczonej Prawicy walczy z mafią lekową
 Duchowość, Religia, Kościół
19/09 W Madrycie odbyło się międzynarodowe spotkanie "Pokój bez granic"
19/09 Ojciec Kasjan
18/09 Prawdziwy sposób i najbardziej doskonała forma modlitwy to zwrócenie uwagi nie na to, by modlić się w określony sposób, ale by iść za tym, co dzień za dniem stawia przed nami Duch Święty


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł