Portal Czwartek - 19 wrzesnia 2019 Januarego, Konstancji, Leopolda     "Jeśli człowiek traci szacunek dla najmniejszej cząstki życia, traci szacunek dla całego życia" - Albert Schweitzer
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-08-19 Wynajem długoterminowy samochodów - czy warto?

Tak to już jest, że bez samochodu ani rusz, bo to podstawowy środek transportu, dzięki któremu sprawniej funkcjonujemy. Najlepiej jak jest wygodny, bezpieczny, a jednocześnie szybki, choć zdajemy sobie sprawę, że za takie udogodnienia trzeba sporo zapłacić. Czy zaporowa cena interesującego nas modelu skazuje nas na wybór czegoś gorszego? Niekoniecznie, bo przecież zamiast kupować auto, można je wypożyczyć! Czy warto skorzystać z długoterminowego wynajmu samochodu?


Poznajmy wynajem długoterminowy!


Wynajem długoterminowy samochodów  to coraz popularniejszy sposób dzierżawy. Podpisujemy umowę na określony czas, dokonując stałej miesięcznej opłaty na konto firmy użyczającej nam pojazd. Taki najem to szczególnie doskonałe rozwiązania dla każdego, kto w danym momencie narzeka na brak pieniędzy potrzebnych do kupna wymarzonego samochodu. To również ciekawa opcja dla osób, które nie mogą wziąć kredytu, aby spełnić swoje motoryzacyjne marzenie.


Wynajem długoterminowy a leasing - czy mowa o tym samym?


Może się wydawać, że wynajem długoterminowy to niejako synonim leasingu, lecz jak się okazuje wcale tak nie jest. Leasing pozwala na korzystanie z samochodu także po upływie terminu umowy, bo mamy możliwość, aby mieć go na własność. W przypadku wynajmu długoterminowego pojazd należy do nas tylko podczas okresu trwania umowy, a po jej skończeniu, wraca on do firmy wynajmującej.


Wynajem długoterminowy aut - dla kogo?


To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych ceniących sobie prawdziwy komfort podróży, ale też dla firm poszukujących niezawodnych pojazdów. Z takiej oferty może skorzystać praktycznie każdy, kto potrzebuje solidnego i w nienagannej kondycji samochodu, bo z racji brakujących środków, nie może sobie na niego pozwolić. Wysokiej klasy samochód spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, szczególnie że firmy specjalizujące się w wynajmie, mają ofertę dla każdego. Wszystko zależy od naszych preferencji, upodobań i oczywiście grubości portfela.


Dlaczego warto? Jakie są zalety takiego wynajmu?


Korzystanie z wynajmu długoterminowego to wiele zalet. W pakiecie z samochodem otrzymujemy jego ubezpieczenie, assistance, przeglądy, naprawy, wymianę części, ale też auto zastępcze w razie, gdyby pojawiły się problemy. To oznacza, że niezależnie od tego, co się wydarzy, zawsze mamy pewność, że będziemy mieć dostęp do samochodu. Żadna awaria czy wypadek tego nie zmienią. Zagwarantowana jest również stała comiesięczna opłata, mamy więc pewność, że nie zmieni się ona z dnia na dzień. Możemy w ten sposób precyzyjnie zaplanować budżet, co w przypadku własnego pojazdu już takie łatwe i przewidywalne nie jest.


Jakie auta można wynająć?


Wybór jest bardzo duży, więc w zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych, możemy przebierać w ofercie budżetowych, średniej, wyższej, a nawet luksusowych pojazdów jak Lexus. Dostępne są znane i cenione marki jak Toyota, Fiat, Skoda, Volkswagen itd. Wiele firm ma ma też ciekawą propozycję dla firm transportowych, wypożyczając auta dostawcze, a nawet ciągniki siodłowe.


Podsumowując, widzimy, że obecnie wynajem długoterminowy jest coraz bardziej popularny, zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm. To nie dziwi, bo korzyści wynikające z takiego wypożyczania samochodów są spore. Przede wszystkim nie musimy się martwić o naprawy i przeglądy, bo to zadanie firmy wynajmującej. To ogromna wygoda i oszczędność czasu. Ważne też jest to, że możemy przebierać w ofercie różnych pojazdów, dzięki czemu - niezależnie od posiadanego budżetu - mamy okazję, by zawsze mieć dostęp do porządnego, jakościowego środka transportu.

Silesian


 Aktualności
19/09 Trwa akcja "Wrzuć bieg na zdrowie"
19/09 A. Fotyga: Postulujemy ustanowienie 25 maja Dniem Pamięci Bohaterów Walki z Totalitaryzmami
19/09 [TYLKO U NAS] J. Hirsch: Najpierw w samej Platformie Obywatelskiej powinni zacząć przestrzegać praworządności
19/09 Komitety wyborcze walczą o głosy emerytów
19/09 E-prawo jazdy na przełomie roku?
18/09 Rząd chce ukróć proceder nielegalnych adopcji
18/09 [TYLKO U NAS] J. Zieliński: Ludzie uczciwi nie mogą się policji bać. Bać się policji powinni tylko przestępcy
18/09 [TYLKO U NAS] Prof. P. Jaroszyński: Nie można oderwać kultury i nauki od miłości do ziemi polskiej
18/09 Telefoniczna Informacja Pacjenta rozpoczęła działanie w trybie całodobowym
18/09 Rząd Zjednoczonej Prawicy walczy z mafią lekową
 Duchowość, Religia, Kościół
19/09 W Madrycie odbyło się międzynarodowe spotkanie "Pokój bez granic"
19/09 Ojciec Kasjan
18/09 Prawdziwy sposób i najbardziej doskonała forma modlitwy to zwrócenie uwagi nie na to, by modlić się w określony sposób, ale by iść za tym, co dzień za dniem stawia przed nami Duch Święty


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł