Portal Czwartek - 19 wrzesnia 2019 Januarego, Konstancji, Leopolda     "Jeśli człowiek traci szacunek dla najmniejszej cząstki życia, traci szacunek dla całego życia" - Albert Schweitzer
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-08-19 Szykuje się kolejny atak opozycji na obóz rządzący

Szykuje się kolejny atak opozycji na obóz rządzący. Jak wynika z informacji wPolityce.pl, tym razem na celowniku ponownie ma się znaleźć premier Mateusz Morawiecki.


Szefowi rządu ma zarzucać się loty służbowym helikopterem na jego prywatną działkę w Dębkach, której miał nie wykazać w oświadczeniu majątkowym oraz bezprawną ochronę jego żony przez funkcjonariuszy SOP. Portal informujący o szykowanym ataku na premiera ustalił, że wszystkie zarzuty mające paść pod adresem jego osoby są nieprawdziwe.


Rzecznik resortu sprawiedliwości Jan Kanthak był pytany na antenie Radia Maryja o to, czy Zjednoczona Prawica jest przygotowana na kampanię, w której z tygodnia na tydzień będą różnego rodzaju ataki opozycji na poszczególne osoby z obozu rządzącego.– Od początku jesteśmy przygotowani, bo ta opozycja od początku nazywała się totalną opozycją. Kiedy jakaś partia nie ma swojego programu, nie ma pomysłu, nie ma wizji, nie ma propozycji dla Polaków, to nie pozostaje nic innego, jak operować w tej strefie symbolicznej próby znalezienia dziury w całym. Najlepszym przykładem jest porównanie kwestii lotów, kiedy prezes Kaczyński będąc w opozycji w 2011 roku, mając program i pomysł na Polskę, nie czepiał się – mówiąc kolokwialnie – Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej ws. lotów ówczesnego premiera. Sam powiedział oficjalnie na konferencji, że nie czyniłby tutaj zarzutów, ponieważ można było czynić zarzuty w innych sprawach, dużo ważniejszych z punktu widzenia Polaków. To właśnie nas różni od Platformy Obywatelskiej – zaznaczył Jan Kanthak. Ostatnio opozycja atakowała marszałków: Sejmu Marka Kuchcińskiego i Senatu Stanisława Karczewskiego. Nie spowodowało to jednak spadku poparcia dla PiS. Według najnowszych sondaży na partię rządzącą chce głosować nawet 44 proc. badanych.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 19 sierpnia 2019

mj

 Aktualności
19/09 Trwa akcja "Wrzuć bieg na zdrowie"
19/09 A. Fotyga: Postulujemy ustanowienie 25 maja Dniem Pamięci Bohaterów Walki z Totalitaryzmami
19/09 [TYLKO U NAS] J. Hirsch: Najpierw w samej Platformie Obywatelskiej powinni zacząć przestrzegać praworządności
19/09 Komitety wyborcze walczą o głosy emerytów
19/09 E-prawo jazdy na przełomie roku?
18/09 Rząd chce ukróć proceder nielegalnych adopcji
18/09 [TYLKO U NAS] J. Zieliński: Ludzie uczciwi nie mogą się policji bać. Bać się policji powinni tylko przestępcy
18/09 [TYLKO U NAS] Prof. P. Jaroszyński: Nie można oderwać kultury i nauki od miłości do ziemi polskiej
18/09 Telefoniczna Informacja Pacjenta rozpoczęła działanie w trybie całodobowym
18/09 Rząd Zjednoczonej Prawicy walczy z mafią lekową
 Duchowość, Religia, Kościół
19/09 W Madrycie odbyło się międzynarodowe spotkanie "Pokój bez granic"
19/09 Ojciec Kasjan
18/09 Prawdziwy sposób i najbardziej doskonała forma modlitwy to zwrócenie uwagi nie na to, by modlić się w określony sposób, ale by iść za tym, co dzień za dniem stawia przed nami Duch Święty


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł