Portal Piatek - 13 grudnia 2019 Dalidy, Juliusza, Łucji     
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-06-18 Prezenty dla taty - co wybrać, by pozytywnie go zaskoczyć?

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy dzień ojca? Niezależnie od okazji, na pewno szukasz interesującego prezentu, którego Twój tata nigdy nie będzie w stanie zapomnieć! Jako pierwsze do głowy przychodzą dość standardowe wybory – książka, butelka dobrego alkoholu, może jakiś prezent natury praktycznej (skrzynka z narzędziami?). Są to prezenty dość popularne, jednak zawsze możemy przynajmniej spróbować wysilić się nieco bardziej. Najpiękniejsze prezenty to te, które wywołują dobre wspomnienia – zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu, by wybrać właśnie takie, który dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Romantyczny rejs dla dwojga

Prezenty dla taty mogą przybierać najróżniejszą formę. To często doskonały sposób, by oderwać się od szarej codzienności i przynajmniej na chwilę zapomnieć o problemach. Jeśli Twój tata był za młodu żeglarzem lub gdy ciągnie go do wody, to możesz dać mu zaproszenie na rejs we dwoje, na które będzie mógł zabrać ukochaną osobę. W ostatnim czasie popularne są tak zwane eventboaty, specjalne łodzie, które wyposażone są w nagłośnienie i imprezowe oświetlenie. Na jej pokładzie dostępny jest grill i cooler, więc zarówno pyszne jedzenie, jak i schłodzone napoje będą na wyciągnięcie ręki. Ponadto stół można szybko zmienić w pływające łóżko, więc zabawa wcale nie skończy się w momencie, gdy Wasze brzuchy będą pełne. Być może to dopiero początek niezwykłych atrakcji! Rej tego typu to idealny prezent na rocznicę ślubu, z którego skorzysta (coraz starsza) para młoda.

Coś dla prawdziwych piwoszy

Niejeden ojciec w szafie ma pewnie koszulkę „piwo to moje paliwo”. Niejeden też przedkłada dobre piwo rzemieślnicze nad to sprzedawane w puszcze w każdym supermarkecie. Jeśli chcesz sprawić mu przyjemność, to w ramach prezentu na dzień ojca lub urodziny daj mu voucher na kurs kiperski. Właśnie na nim pozna on tajniki warzenia dobrego piwa, nauczy się jak samodzielnie się do tego przygotować, a także dowie się, co odróżnia dobre piwo od zwykłego „sikacza”. Oczywiście część wiedzy zdobędzie, kosztując kolejne browary, co będzie dodatkową przyjemnością. Świat piwowarski skrywa wiele tajemnic, a cały kurs będzie urozmaicony wieloma anegdotami i ciekawostkami. Po jego zakończeniu Twój tata będzie mógł z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie tylko lubi piwo, ale również się na piwie zna!

Nie czekaj na pierwszy śnieg!

Mówi się, że na naukę nigdy nie jest za późno, więc może podaruj tacie na prezent kurs narciarski? Myślisz, że z „wręczeniem” tego prezentu będzie trzeba poczekać do sezonu zimowego? Nic bardziej mylnego? Obecnie w Polsce działa wiele specjalistycznych ośrodków, które pozwalają na naukę jazdy na nartach i snowboardzie również latem! W specjalnie przygotowanych halach przygotowywane są sztuczne stoki! Działają one podobnie do bieżni, jednak są tak nawilżone, że narty się po nich ślizgają aż miło. Trudno Ci w to uwierzyć? Cóż, może powinieneś się o tym przekonać na własnej skórze, wysyłając tam tatę z okazji imienin…?


 

Silesian
 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł