Portal Piatek - 13 grudnia 2019 Dalidy, Juliusza, Łucji     
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-06-14 Nie masz jeszcze planów na wakacje? Wybierz wczasy last minute!

Już niemal połowa czerwca, a wiele osób nie zaplanowało jeszcze urlopu. Wiele ofert jest już niedostępnych, jednak można jeszcze wybierać wśród propozycji last minute. Czy takie wczasy to dobry pomysł? Dokąd wybrać się na spontaniczny wyjazd?

Czym są oferty last minute?

Czy wczasy last minute są opłacalne?

Jakie oferty można znaleźć w wersji last minute?

Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Najpopularniejsze kierunki urlopowe

Dokąd wybrać się na egzotyczne wakacje?

Czym są oferty last minute?

Wczasy last minute to oferty urlopu, które są możliwe do zarezerwowania i opłacenia na krótki czas przed wyjazdem. Zazwyczaj cechują się mniejszą elastycznością (na przykład jeśli chodzi o miejsce wylotu lub dostępne terminy), jednak ich ceny są atrakcyjne. Poza tym, stanowią one świetną opcję dla osób, które nie zdążyły zarezerwować wakacji wcześniej lub do ostatniej chwili nie wiedziały, czy dostaną wolne w pracy.

Czy wczasy last minute są opłacalne?

Oferty last minute mają zazwyczaj najlepsze ceny - jest to opłacalne zarówno dla klientów, którzy mogą wybrać się na wakacje niskim kosztem, jak i dla biura podróży, które nie płaci za niewykorzystane miejsca.

Jakie oferty można znaleźć w wersji last minute?

Praktycznie każde wczasy można zarezerwować last minute - możesz wybrać spontaniczny wyjazd blisko swojego domu, do egzotycznego kraju lub na wycieczkę objazdową po historycznych miejscach. Dzieje się tak, ponieważ niemal żadna oferta nie jest wykupywana w całości, dlatego do ostatniej chwili zostają wolne miejsca.

Wczasy samodzielnie czy z biurem podróży?

Samodzielny wyjazd na wczasy to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią podróżować całkowicie spontanicznie, niczego nie planując. Taka forma urlopu sprawdzi się również, jeżeli wybierasz się do rodziny lub znajomych albo w inny sposób masz zapewnione miejsce i transport na czas pobytu. Dla pozostałych urlopowiczów lepszym rozwiązaniem będzie sprawdzone biuro podróży, które pozwoli im skupić się na odpoczynku i nie przejmować sprawami organizacyjnymi.

Najpopularniejsze kierunki urlopowe

Z badań wynika, że Polacy najchętniej wybierają wakacje w Europie. Do najpopularniejszych kierunków urlopowych (oczywiście nie licząc wczasów w kraju) należą Chorwacja, Bułgaria, Grecja czy Włochy.

Dokąd wybrać się na egzotyczne wakacje?

Jeżeli zależy ci na spędzeniu urlopu w niezwykłym, egzotycznym miejscu, możesz zdecydować się na wycieczkę do dalej położonych krajów. Chętnie odwiedzane miejsca to między innymi Tunezja, Egipt, Turcja, Japonia, Karaiby czy Borneo.

Silesian
 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł