Portal Poniedziałek - 19 sierpnia 2019 Emilii, Julinana, Konstancji     "Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroiĄmie." - Fiodor Dostojewski
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-06-11 Mapa witryny

Założenie strony internetowej firmy, nie jest już niczym wyjątkowym. Każde, nawet najmniejsze przedsiębiorstwo celuje w promocję działalności na szeroką skalę, gdyż większość osób wszystkie zapytania kieruje za pomocą wyszukiwarek internetowych.

To czy nasza witryna osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwani, jest zależne od wielu czynników, wśród których wymienia się przede wszystkim optymalizację strony (frazy kluczowe, publikowanie ciekawych treści, równoległe prowadzenie wersji mobilnej oraz działania marketingowe).

Przyspieszenie tego długofalowego procesu można osiągnąć dzięki indeksowaniu. Bez własnego wkładu pracy, nie możemy oczekiwać, że kilka dni po publikacji strony, zaczną ją odwiedzać rzesze potencjalnych klientów. Możemy zauważyć niemały ruch, który z pewnością nie zaspokoi naszych oczekiwać. Dlatego warto skorzystać z formularza Google, który pozwala na dodanie witryny do bazy danych. Następnie robot weryfikuje stronę (m.in. czy jest zauważalny SPAM, za dużo użytych fraz kluczowych oraz skopiowane z innych witryn treści) i nadaje jej odpowiednią rangę.

Jeśli chcemy, aby ten proces przebiegał szybciej, a przede wszystkim skutecznie, dobrym rozwiązaniem będzie utworzyć mapę witryny, czyli miejsce, w którym dostępne są wszystkie odnośniki do podstron. Wykorzystanie mapy jest przydatne, zwłaszcza, gdy witryna jest obszerna, znajduje się na niej spora ilość treści i linków. Również pomaga w przypadku stron posiadających dosyć duże archiwum, a także tych zawierających wszelkiego rodzaju multimedia.

Dla laika może się to wydawać skomplikowanym procesem, jednak dzięki szerokiemu wyborowi oprogramowani, wystarczy poświęcić tylko chwilę, a resztą zajmie się aplikacja. Mapę witryny należy zgłosić do Google, a w tym celu potrzebne będzie użycie Narzędzi Google, do których wygrywa się specjalny plik z wygenerowaną mapą. Potem wystarczy czekać na pierwsze rezultaty. Oczywiście awansowanie z dwudziestej na dziesiątą pozycję w rankingu nie wydarzy się w jeden dzień, jednak zaleca się wykorzystanie wszystkich możliwych etycznych działań, których celem jest pokonanie konkurencyjnych witryn. Chcąc zlecić przykładowo pozycjonowanie stron, to warto wybrać sprawdzoną agencję.

Mapa witryny jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą, aby efekty pozycjonowania ich strony były jeszcze lepsze. Utworzenie mapy usprawnia nawigację, pomaga w uzyskaniu lepszej widoczności dla Google, ponadto pozwala udostępniać dane na temat zmian, które zostały wprowadzone na stronie. Należy pamiętać, że najwięcej wyświetleń witryny generują dzięki wyszukiwarce Google, dlatego naszym zadaniem jest wykorzystanie wszystkich możliwych usprawnień, dzięki którym algorytmy będą jak najlepiej traktować naszą witrynę.

Silesian


 Aktualności
19/08 Wysokie temperatury i susza zagrażają polskim lasom, nie tylko przez możliwość wystąpienia pożarów
19/08 Szykuje się kolejny atak opozycji na obóz rządzący
19/08 Apel Komisji Wychowania Katolickiego KEP do rodziców ws. deprawacji w szkołach
19/08 Ks. abp S. Gądecki: Prorocy mówiący prawdę są obrzucani błotem
19/08 Min. D. Piontkowski: Mimo podwójnego rocznika, rekrutacja do szkół średnich odbywa się tak samo jak w latach poprzednich
18/08 Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej
18/08 [TYLKO U NAS] Ks. prof. P. Bortkiewicz: To, że obowiązuje nas tolerancja, to nie oznacza, że dotyczy ona tolerowania zła, tolerowania ataków na Kościół, Chrystusa i Boga
18/08 Liberalno-lewicowe media i politycy próbują zakrzyczeć prawdę o zagrożeniach, jakie za sobą niesie ideologia LGBT
18/08 Środowisko LGBT coraz mocniej uderza w pasterzy Kościoła
18/08 Polska i USA podpisały porozumienie o współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i imigracji
 Duchowość, Religia, Kościół
19/08 Czytamy "Regułę" św. Benedykta. Rozdział: 13. Komentarz ojca Szymona Hiżyckiego
19/08 Ks. kard. Z. Grocholewski: Rozbolało nam wszystkim serce, widząc jak w naszym kraju pewne kręgi w prostacki i wulgarny sposób obrażają naszą ukochaną Matkę Niebieską. Maryjo, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią
18/08 Wierność sumieniu // 20. Niedziela Zwykła
18/08 Nasze męstwo w konfliktach ma za wzór ofiarę Chrystusa // 20 Niedziela zwykła, rok C


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł