Portal Piatek - 29 maja 2020 Benity, Maksymiliana, Teodozji      "Wszelki gniew, wszelką nędzę i moc wszelką, złe losy zmoże, kto zbrojny miłością". Michał Anioł
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-06-11 Mapa witryny

Założenie strony internetowej firmy, nie jest już niczym wyjątkowym. Każde, nawet najmniejsze przedsiębiorstwo celuje w promocję działalności na szeroką skalę, gdyż większość osób wszystkie zapytania kieruje za pomocą wyszukiwarek internetowych.

To czy nasza witryna osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwani, jest zależne od wielu czynników, wśród których wymienia się przede wszystkim optymalizację strony (frazy kluczowe, publikowanie ciekawych treści, równoległe prowadzenie wersji mobilnej oraz działania marketingowe).

Przyspieszenie tego długofalowego procesu można osiągnąć dzięki indeksowaniu. Bez własnego wkładu pracy, nie możemy oczekiwać, że kilka dni po publikacji strony, zaczną ją odwiedzać rzesze potencjalnych klientów. Możemy zauważyć niemały ruch, który z pewnością nie zaspokoi naszych oczekiwać. Dlatego warto skorzystać z formularza Google, który pozwala na dodanie witryny do bazy danych. Następnie robot weryfikuje stronę (m.in. czy jest zauważalny SPAM, za dużo użytych fraz kluczowych oraz skopiowane z innych witryn treści) i nadaje jej odpowiednią rangę.

Jeśli chcemy, aby ten proces przebiegał szybciej, a przede wszystkim skutecznie, dobrym rozwiązaniem będzie utworzyć mapę witryny, czyli miejsce, w którym dostępne są wszystkie odnośniki do podstron. Wykorzystanie mapy jest przydatne, zwłaszcza, gdy witryna jest obszerna, znajduje się na niej spora ilość treści i linków. Również pomaga w przypadku stron posiadających dosyć duże archiwum, a także tych zawierających wszelkiego rodzaju multimedia.

Dla laika może się to wydawać skomplikowanym procesem, jednak dzięki szerokiemu wyborowi oprogramowani, wystarczy poświęcić tylko chwilę, a resztą zajmie się aplikacja. Mapę witryny należy zgłosić do Google, a w tym celu potrzebne będzie użycie Narzędzi Google, do których wygrywa się specjalny plik z wygenerowaną mapą. Potem wystarczy czekać na pierwsze rezultaty. Oczywiście awansowanie z dwudziestej na dziesiątą pozycję w rankingu nie wydarzy się w jeden dzień, jednak zaleca się wykorzystanie wszystkich możliwych etycznych działań, których celem jest pokonanie konkurencyjnych witryn. Chcąc zlecić przykładowo pozycjonowanie stron, to warto wybrać sprawdzoną agencję.

Mapa witryny jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą, aby efekty pozycjonowania ich strony były jeszcze lepsze. Utworzenie mapy usprawnia nawigację, pomaga w uzyskaniu lepszej widoczności dla Google, ponadto pozwala udostępniać dane na temat zmian, które zostały wprowadzone na stronie. Należy pamiętać, że najwięcej wyświetleń witryny generują dzięki wyszukiwarce Google, dlatego naszym zadaniem jest wykorzystanie wszystkich możliwych usprawnień, dzięki którym algorytmy będą jak najlepiej traktować naszą witrynę.

Silesian


 Aktualności
29/05 Prezydent A. Duda: Trzeba dać Europie nowy impuls do rozwoju gospodarczego
29/05 [TYLKO U NAS] Dr Z. Kuźmiuk: Polska opozycja, która funkcjonuje w PE, dawno złamała wszelkie zasady. Jest regularne donoszenie na Polskę, które Polsce szkodzi
29/05 Próba zamknięcia ust ws. prawdy o LGBT
29/05 KE zaprezentowała plan odbudowy gospodarki Unii Europejskiej po epidemii koronawirusa; Polska otrzyma w ramach wsparcia 64 mld euro
29/05 Ostatnie dni na złożenie PIT-u
28/05 Ruszyła akcja ,,Kupuję NaSze Produkty"
28/05 Kolejna obstrukcja marszałka Senatu ws. wyborów prezydenckich
28/05 Za niecałe dwa tygodnie maturzyści napiszą egzamin dojrzałości
28/05 Komunistyczne zbrodnie bez kary? Apel ws. nowelizacji ustawy o IPN
28/05 Bruksela po raz kolejny naciska ws. reformy sądownictwa w Polsce
 Duchowość, Religia, Kościół
29/05 Ojciec Święty Franciszek zachęca do modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
28/05 Wyjątkowe świadectwo mamy. ,,Zostałam zaproszona do współpracy z Bogiem"
28/05 [TYLKO U NAS] Ks. prof. D. Oko: Każdy człowiek ma godność. Każdego trzeba szanować, także księdza. Najgorsi wrogowie Kościoła chcą postawić równość ksiądz = pedofil


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł