Portal Piatek - 20 wrzesnia 2019 Eustachego, Faustyny, Renaty     "Sprawiedliwi mało mówią, a wiele czynią" - Z Talmudu
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2019-01-07 Prezent na 30 urodziny - personalizowane skarby dla każdego

W wielu przypadkach trzydziestka obchodzona jest z jeszcze większym hukiem niż osiemnastka. Choćby dlatego, że nie ogranicza budżet ani ewentualna interwencja rodziców, gdyby coś wymknęło się spod kontroli. Tutaj z kolei mogą ograniczać dzieci dla odmiany, dlatego trzeba dużo wcześniej dogadać się z dziadkami i poprosić o zaopiekowanie się szkrabami. No i można robić melanż. Jeśli zbliżają się okrąglutkie, 30 urodziny bliskiej Ci osoby, możesz szykować się na porządną imprezę. Wiemy, że najchętniej już byś założył buty i poleciał, ale musisz jeszcze wykazać się cierpliwością. Po pierwsze dlatego, że to nie dzisiaj, a po drugie, masz jeszcze jedną ważną rzecz do zrobienia. Jaką? Nawet nie żartuj. Prezent na trzydziestkę to nie może być byle co. Dlatego wysyłamy posiłki. W sklepie internetowym MyGiftDNA znajdziesz mnóstwo propozycji na efektowny i oryginalny prezent na 30 urodziny. Ognia!

Zaczynamy od uniwersalnego upominku, który zrobi duże wrażenie na obdarowanej osobie i wszystkich gościach przyjęcia. Ten prezent na 30 urodziny możesz podarować praktycznie każdemu. Dzięki personalizacji podarunek będzie wyjątkowo osobisty i wywoła mnóstwo emocji. Ale żeby tak się stało, potrzebne będzie Twoje zaangażowanie. Trzeba wykazać się pomysłowością, ale co to dla Ciebie! “30” - obraz z Twoich słów to fantastyczna ozdoba do mieszkania, która powstanie z wybranych przez Ciebie słów, związanych z solenizantem. Możesz pójść w klasykę i wybrać słowa takie jak “stówka”, “najlepszego”, “spełnienia marzeń”, ale lepiej, gdy wymyślisz coś oryginalnego, indywidualnego, co pasuje tylko do obdarowanej osoby. Wtedy będzie perfekcyjnie. Polecamy obejrzeć również inne chmury słów w MyGiftDNA.
Zabawny, stylowy i praktyczny prezent na 30 urodziny dla kolegi, który nie jest już kawalerem. A może jako szczęśliwa żona chcesz zaskoczyć ukochanego humorystycznym upominkiem? Nic nie stoi na przeszkodzie. Kiedyś byłem milionerem - portfel skórzany głosi znaną prawdę, że w życiu zawsze jest coś za coś. To oczywiście z przymrużeniem oka, miłość jest najważniejsza i nikt chyba nie zamierza z tym dyskutować. Ale taki drobny żarcik jest jak najbardziej na miejscu i gwarantujemy, że solenizant będzie zadowolony z takiego prezentu. No i przyda mu się na co dzień. A jeśli masz chęć, zajrzyj na stronę MyGiftDNA, gdzie znajdziesz eleganckie portfele skórzane na różne okazje.
Teraz coś dla wszystkich pań, które niedługo będą świętować trzydziestkę. Twoja żona jest prawdziwą gwiazdą, która wzbudza podziw wszędzie, gdzie tylko się pojawi? Ten styl, ten szyk, gracja, charyzma, inteligencja i całe mnóstwo innych cech, to wszystko sprawia, że o Twojej ukochanej spokojnie mogłyby rozpisywać się najpopularniejsze gazety. A potem inne kobiety mogłyby to czytać ku inspiracji. Możesz podarować żonie coś, co sprawi, że jej medialna kariera nabierze realnych kształtów, nawet jeśli tylko w ramach upominku. Okładka “DIVA” to rewelacyjny prezent urodzinowy, dzięki któremu Twoja ukochana poczuje się wyjątkowo. Przy okazji będziecie mieli ekstra ozdobę do mieszkania. Koniecznie zobacz pozostałe okładki obramowane w MyGiftDNA.
Podczas urodzinowego przyjęcia z pewnością wzniesiony zostanie niejeden toast za zdrowie solenizanta. Nie pozwól, żeby bohater tego wieczoru pił piwko z byle jakiej szklanki albo - co jest absolutnie nie do przyjęcia - z puszki lub butelki. Old No. - personalizowany kufel to idealny prezent na 30 urodziny dla miłośnika złotego trunku. Z takim gadżetem każdy łyk ulubionego piwka będzie smakował jeszcze lepiej. Dodatkowo solenizant będzie miał oryginalną pamiątkę swojej trzydziestki. Takie personalizowane drobiazgi umilają codzienność, a przecież o to właśnie chodzi. Może poszukujesz jeszcze kufla dla taty albo brata? W MyGiftDNA mamy bardzo duży wybór kufli na różne okazje.
Na koniec coś dla trzydziestoletniego podróżnika, który postawił sobie za cel zwiedzenie całego świata. Trzeba przyznać, że nieźle mu idzie. Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent na 30 urodziny dla pasjonata zagranicznych wycieczek, niż przepiękna Mapa zdrapka świat Travel Map™ Black World? Nie dość, że będzie wręcz obłędnie wyglądać w mieszkaniu, to na dodatek obdarowana osoba - poprzez zdrapywanie kolejnych miejsc i dodawanie własnych zapisków - stworzy na mapie wspaniałą historię swoich przygód. Taki prezent urodzinowy z pewnością zrobi duże wrażenie. A na przyszłość proponujemy inne mapy zdrapki w MyGiftDNA. Stany Zjednoczone? Europa? Polska? Wszystko jest!
Masz już urodzinowy upominek dla trzydziestolatka? Jeśli nie, absolutnie się nie przejmuj. W MyGiftDNA wybór jest tak duży, że na pewno coś znajdziesz. Wejdź na stronę i obejrzyj wszystkie prezenty na 30 urodziny.

Silesian

 Aktualności
20/09 [TYLKO U NAS] Dr hab. P. Czarnek: Tolerowanie zła i nie zwracanie na nie uwagi jest grzechem
20/09 [TYLKO U NAS] A. Macierewicz: Ci, którzy mają tęczową flagę, jednoznacznie opowiadają się za rozbiciem rodziny. Zapowiadają, że będą demoralizowali polskie dzieci
20/09 [TYLKO U NAS] Dr hab. P. Czarnek: Tolerowanie zła i nie zwracanie na nie uwagi jest grzechem
20/09 [TYLKO U NAS] Prof. M. Rudnicki: W efekcie wieloletnich działań przedstawicielskich Polonii dostrzeżono pewne wartości, które Polonia może wnieść do życia w Polsce
19/09 Trwa akcja "Wrzuć bieg na zdrowie"
19/09 A. Fotyga: Postulujemy ustanowienie 25 maja Dniem Pamięci Bohaterów Walki z Totalitaryzmami
19/09 [TYLKO U NAS] J. Hirsch: Najpierw w samej Platformie Obywatelskiej powinni zacząć przestrzegać praworządności
19/09 Komitety wyborcze walczą o głosy emerytów
19/09 E-prawo jazdy na przełomie roku?
 Duchowość, Religia, Kościół
20/09 Zamilcz, słuchaj i ucz się
20/09 Apple Podcasts, Spotify... Słuchaj konferencji audio o duchowości benedyktyńskiej
19/09 W Madrycie odbyło się międzynarodowe spotkanie "Pokój bez granic"
19/09 Ojciec Kasjan


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł