Portal Niedziela - 16 grudnia 2018 Albiny, Sebastiana, Zdzisławy     
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2018-04-16 Ubezpieczenie SEAT-a - czy warto długo szukać?

Jeśli nie możesz zdecydować, które ubezpieczenie SEAT-a wybrać, sprawdź korzystną ofertę ubezpieczenia SEAT Financial Services! Znajdziesz tu pakiety wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku: TUiR Allianz Polska, STU Ergo Hestia i Uniqua TU. Sprawdź propozycje ochrony dla samochodów marki SEAT.

Ubezpieczenie SEAT-a w atrakcyjnej cenie

Elastyczne i dopasowane do potrzeb klientów pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych w atrakcyjnej cenie – oto, czym kusi klientów SEAT Financial Services. Pakiety te zapewniają wszystkie nowoczesne rozwiązania – np. bezgotówkową likwidację szkody bezpośrednio u dealera czy oryginalne części zamienne używane do niezbędnych napraw pojazdów. Za ubezpieczenie SEAT-a możesz zapłacić jednorazowo lub w ratach, których liczba dojść może nawet do 12. Jedynym kosztem, który będzie musiał ponieść kupujący, jest prowizja bankowa. Jednak np. decydując się na pakiet ubezpieczeniowy od TUiR Allianz Polska opłacany w ratach, klient może liczyć na 10 proc. zniżki.

Szerokie pakiety ubezpieczenia SEAT-a

SEAT Financial Services w Pakiecie Premium dla właścicieli SEAT-ów gwarantuje samochód zastępczy na 14 dni w przypadku wystąpienia szkody częściowej i na 30 dni – w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży auta. W pakiecie tym znajdują się również ubezpieczenie utraty zniżek, ubezpieczenie szyb i kluczyków oraz ubezpieczenie assistance w jednej z najszerszych opcji na rynku. Ubezpieczyciel gwarantuje też wysoką sumę odszkodowania w ubezpieczeniu NNW. Jak widać jest to rozwiązanie dla najbardziej wymagających i zapobiegliwych klientów.

Jak nabyć ubezpieczenie SEAT-a?

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie SEAT-a wystarczy udać się do dowolnego dealera aut marek z grupy Volkswagen (SEAT-a, Volkswagena, ale także ŠKODY czy Audi). Dodatkowo, po zawarciu umowy ubezpieczenia w wybranym salonie, również tam zgłosisz każdą późniejszą szkodę. Zajmie się nią bezpośrednio przedstawiciel salonu dealerskiego – dzięki czemu unikniesz żmudnych poszukiwań właściwych przedstawicieli ubezpieczyciela i niepotrzebnie nie stracisz czasu.

Przedłużenie umowy

Jeśli korzystasz już z ubezpieczenia SEAT-a od SEAT Financial Services pamiętaj, że każdą polisę możesz łatwo i bez zbędnych formalności przedłużyć na kolejny rok u swojego dealera. Jeśli porozmawiasz z dealerem i skorzystasz z jego porad, istnieje duża szansa, że przedłużysz umowę na atrakcyjnych warunkach. Składka może zostać opłacona gotówką lub sfinansowana kredytem.

Silesian


 Aktualności
16/12 [TYLKO U NAS] Ks. prof. P. Bortkiewicz: Wszyscy, którzy mają alergię na chrześcijaństwo - powinni zrezygnować z tego, co ono wniosło: szpitalnictwa, oświaty i kultury
16/12 Premier M. Morawiecki na konwencji PiS w Szeligach pod Warszawą: W styczniu-lutym przedstawimy program wyborczy
15/12 [TYLKO U NAS] Szef Fundacji Mamy i Taty: Skala rozwodów w Polsce jest olbrzymia. To wirus, który trawi nasze społeczeństwo
15/12 Sejm odrzucił wniosek PO o wotum nieufności wobec rządu M. Morawieckiego
15/12 Pełnomocnik wojewody lubelskiego ds. rodziny: "trzecia płeć" efektem odejścia od wiary
15/12 Zakończył się szczyt Unii Europejskiej w Brukseli
13/12 Zaawansowana technologia dostępna dla każdego
12/12 3 cele, dla których wprowadza się do fabryk roboty przemysłowe
 Duchowość, Religia, Kościół
16/12 Wybór dobra // 3. Niedziela Adwentu
16/12 Caritas Polska przekazała 36 mld zł na pomoc syryjskim rodzinom
15/12 Bliskość Pana wywołuje radość // 3 Niedziela Adwentu, rok C
15/12 Kolędowanie korpusu dyplomatycznego


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł