Portal Środa - 20 marca 2019 Joachima, Kiry, Maurycego     "Co skraca mi czas - Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie ? - Bezczynność!" - Johann Wolfgang Goethe
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2018-04-16 Ubezpieczenie SEAT-a - czy warto długo szukać?

Jeśli nie możesz zdecydować, które ubezpieczenie SEAT-a wybrać, sprawdź korzystną ofertę ubezpieczenia SEAT Financial Services! Znajdziesz tu pakiety wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku: TUiR Allianz Polska, STU Ergo Hestia i Uniqua TU. Sprawdź propozycje ochrony dla samochodów marki SEAT.

Ubezpieczenie SEAT-a w atrakcyjnej cenie

Elastyczne i dopasowane do potrzeb klientów pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych w atrakcyjnej cenie – oto, czym kusi klientów SEAT Financial Services. Pakiety te zapewniają wszystkie nowoczesne rozwiązania – np. bezgotówkową likwidację szkody bezpośrednio u dealera czy oryginalne części zamienne używane do niezbędnych napraw pojazdów. Za ubezpieczenie SEAT-a możesz zapłacić jednorazowo lub w ratach, których liczba dojść może nawet do 12. Jedynym kosztem, który będzie musiał ponieść kupujący, jest prowizja bankowa. Jednak np. decydując się na pakiet ubezpieczeniowy od TUiR Allianz Polska opłacany w ratach, klient może liczyć na 10 proc. zniżki.

Szerokie pakiety ubezpieczenia SEAT-a

SEAT Financial Services w Pakiecie Premium dla właścicieli SEAT-ów gwarantuje samochód zastępczy na 14 dni w przypadku wystąpienia szkody częściowej i na 30 dni – w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży auta. W pakiecie tym znajdują się również ubezpieczenie utraty zniżek, ubezpieczenie szyb i kluczyków oraz ubezpieczenie assistance w jednej z najszerszych opcji na rynku. Ubezpieczyciel gwarantuje też wysoką sumę odszkodowania w ubezpieczeniu NNW. Jak widać jest to rozwiązanie dla najbardziej wymagających i zapobiegliwych klientów.

Jak nabyć ubezpieczenie SEAT-a?

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie SEAT-a wystarczy udać się do dowolnego dealera aut marek z grupy Volkswagen (SEAT-a, Volkswagena, ale także ŠKODY czy Audi). Dodatkowo, po zawarciu umowy ubezpieczenia w wybranym salonie, również tam zgłosisz każdą późniejszą szkodę. Zajmie się nią bezpośrednio przedstawiciel salonu dealerskiego – dzięki czemu unikniesz żmudnych poszukiwań właściwych przedstawicieli ubezpieczyciela i niepotrzebnie nie stracisz czasu.

Przedłużenie umowy

Jeśli korzystasz już z ubezpieczenia SEAT-a od SEAT Financial Services pamiętaj, że każdą polisę możesz łatwo i bez zbędnych formalności przedłużyć na kolejny rok u swojego dealera. Jeśli porozmawiasz z dealerem i skorzystasz z jego porad, istnieje duża szansa, że przedłużysz umowę na atrakcyjnych warunkach. Składka może zostać opłacona gotówką lub sfinansowana kredytem.

Silesian


 Aktualności
20/03 Pierwszy dzień astronomicznej wiosny
20/03 [TYLKO U NAS] Prof. K. Pawłowicz: Decyzja TSUE jest czysto polityczną zagrywką
20/03 Do Sejmu trafił projekt nowelizacji zakładający obniżenie tzw. podatku miedziowego
20/03 Trwają prace nad nową produkcją wychowanków WSKSiM - filmem "Nędzarz i Madame"
19/03 Premier M. Morawiecki: Aktywność seniorów jest niezwykle ważna
19/03 Zbiera się dziś rząd; wśród tematów projekt noweli ustawy o ewidencji ludności
19/03 Kolejna tura rozmów na linii MEN - oświatowa "Solidarność"
19/03 [TYLKO U NAS] Min. J. Kwieciński: Poprzez bardzo dobre zarządzanie państwem mamy świetne wyniki gospodarcze, a pożytki płynące z rozwoju kierowane są do całego społeczeństwa
 Duchowość, Religia, Kościół
20/03 W duchu monastycznego "lectio"
20/03 Pokrzepienie
19/03 Gdzie w całej historii Kościoła znajdzie się druga relacja o tym, jak Chrystus robi kawały swoim mistyczkom? Kim była Św. Gertruda Wielka? [część 2]
19/03 29 i 30 marca odbędzie się konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł