Portal Czwartek - 19 kwietnia 2018 Alfa, Leonii, Tytusa      "Człowiek może się obejść bez wielu rzeczy, ale nie może się obejść bez drugiego człowieka". Ludwig Borne
Szukaj     Szukaj wg branż
Powiększ +

2018-04-16 Ubezpieczenie SEAT-a - czy warto długo szukać?

Jeśli nie możesz zdecydować, które ubezpieczenie SEAT-a wybrać, sprawdź korzystną ofertę ubezpieczenia SEAT Financial Services! Znajdziesz tu pakiety wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku: TUiR Allianz Polska, STU Ergo Hestia i Uniqua TU. Sprawdź propozycje ochrony dla samochodów marki SEAT.

Ubezpieczenie SEAT-a w atrakcyjnej cenie

Elastyczne i dopasowane do potrzeb klientów pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych w atrakcyjnej cenie – oto, czym kusi klientów SEAT Financial Services. Pakiety te zapewniają wszystkie nowoczesne rozwiązania – np. bezgotówkową likwidację szkody bezpośrednio u dealera czy oryginalne części zamienne używane do niezbędnych napraw pojazdów. Za ubezpieczenie SEAT-a możesz zapłacić jednorazowo lub w ratach, których liczba dojść może nawet do 12. Jedynym kosztem, który będzie musiał ponieść kupujący, jest prowizja bankowa. Jednak np. decydując się na pakiet ubezpieczeniowy od TUiR Allianz Polska opłacany w ratach, klient może liczyć na 10 proc. zniżki.

Szerokie pakiety ubezpieczenia SEAT-a

SEAT Financial Services w Pakiecie Premium dla właścicieli SEAT-ów gwarantuje samochód zastępczy na 14 dni w przypadku wystąpienia szkody częściowej i na 30 dni – w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży auta. W pakiecie tym znajdują się również ubezpieczenie utraty zniżek, ubezpieczenie szyb i kluczyków oraz ubezpieczenie assistance w jednej z najszerszych opcji na rynku. Ubezpieczyciel gwarantuje też wysoką sumę odszkodowania w ubezpieczeniu NNW. Jak widać jest to rozwiązanie dla najbardziej wymagających i zapobiegliwych klientów.

Jak nabyć ubezpieczenie SEAT-a?

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie SEAT-a wystarczy udać się do dowolnego dealera aut marek z grupy Volkswagen (SEAT-a, Volkswagena, ale także ŠKODY czy Audi). Dodatkowo, po zawarciu umowy ubezpieczenia w wybranym salonie, również tam zgłosisz każdą późniejszą szkodę. Zajmie się nią bezpośrednio przedstawiciel salonu dealerskiego – dzięki czemu unikniesz żmudnych poszukiwań właściwych przedstawicieli ubezpieczyciela i niepotrzebnie nie stracisz czasu.

Przedłużenie umowy

Jeśli korzystasz już z ubezpieczenia SEAT-a od SEAT Financial Services pamiętaj, że każdą polisę możesz łatwo i bez zbędnych formalności przedłużyć na kolejny rok u swojego dealera. Jeśli porozmawiasz z dealerem i skorzystasz z jego porad, istnieje duża szansa, że przedłużysz umowę na atrakcyjnych warunkach. Składka może zostać opłacona gotówką lub sfinansowana kredytem.

Silesian


 Aktualności
19/04 Spór wokół kupna kolekcji Czartoryskich
19/04 Zarząd PO zdecyduje dziś ws. S. Gawłowskiego
19/04 [TYLKO U NAS] B. Gosiewska: Obawiam się, czy polski wymiar sprawiedliwości zdoła udowodnić Tuskowi jego winy
18/04 [TYLKO U NAS] M. Chludziński: To, co robimy dobrze w Agencji Rozwoju Przemysłu, to zajęcie się problemem, postawieniem firmy na nogi
18/04 Ekspert o podniesieniu prognozy wzrostu PKB: Polska będzie rozwijała się znacznie lepiej, niż pierwotnie zakładano
18/04 Warszawa: minister Ł. Szumowski zainauguruje narodową debatę o zdrowiu
16/04 Ubezpieczenie SEAT-a - czy warto długo szukać?
16/04 W jakich sytuacjach oferta firmy pożyczkowej okaże się bardzo pomocna?
 Duchowość, Religia, Kościół
19/04 Konieczność milczenia
19/04 Trwa XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
18/04 Siostra Małgorzata Borkowska wyjaśnia: "Jedno jest pewne: to nie my mamy uczyć Boga ani miłosierdzia, ani sprawiedliwości."


 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o. (18) 4490077; 509 740 777 ; e-mail: biuro@iap.pl

www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł